Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Target78hu

    aktív tag

    válasz Fortissimus #1672 üzenetére

    Ezzel nincs is gond ,csak épp az aktuális csapatomban nincsenek ilyen kreatív emberek ,általában kukker tím van ami nagyon "effektív" - ilyenkor én is le stagnálok és mortarozom az ellent +rahedli lőszerrel kempelem ,mert felesleges berohanni ,ha a 80% a a csapatnak meg sem próbálja - támadni a támadó oldallal :D!
    Ma pl szokás szerint elszállingóztak az oldalunkról a játékosok (előző menetet elvesztettük) ,csak az a squad amibe belecsöppentem maradt végig+pár embör nem kevés örömömre és a túlerővel szemben támadóként taroltunk szépen :D a végén a másik oldal fogyott el (a legvégén 2en maradtunk egy sráccal a szerón és végre helizhettem kicsit :B ).

    gabipaci: Az assault-osoktól szoktam kiakadni ,hogy ott ugrálok előtte rohanok utána óbégatok ,hogy agggyjon már lőszert ,de neeem el megy el fut ,mint a birka... émmeg dobálom ,ha kell ,ha nem mindenkinek a dobozokat ha van nálam :D ! Vagy csipánál a motion sensor is használom és sokszor hasznos ,de 2nél többet nem látok a harctéren többnyire!

    hkv.hu

Új hozzászólás Aktív témák