Új hozzászólás Aktív témák

  • creedszl

    aktív tag

    azért ma azzal is szembesültem embereket mennyire nem is érdekli a csapatjáték még ha totál hasznukra is válik.Engi voltam mert már csak azt kell kivinnem.És hogy haladjunk a pontokkal nyomtam a repair-t rendesen ahol csak tudtam.Állok a csapattársam tankja mögött hogyha kell javíthassam.Egy darabig ment az összhang míg el nem foglaltuk a bázist.Akkor megvárta míg teljesen felljavítom azt meglódult és otthagyott a picsába....Mondom ilyen nincs.Neki is előnyös ha ott vagyok meg nekem is.És jobban halad a támadás is...
    Ma is azzal szembesültem hogy senkit nem érdekel a cél...mindenki csak lődöz össze vissza, ha valaki felrakja a bombát senki nem szedi le mert minek és így kb 10 perc alatt ledarálnak...persze a csapatelsőnek jó a statja, bár őt sem az érdekelte hogy nyerjen a CSAPAT...az ilyen emberkéknek tuti tiszta gizda a k/d-jük, de a w/l meg közelít a 0.01-hez....idióták...

    Viszont sikerélménynek elkönyveltem hogy szétkaptam már pár tankot és megtaláltam az első emberkét is akinek behegesztettem a pofiját, azt belepusztult :DD

    Hulligaaan

Új hozzászólás Aktív témák