Új hozzászólás Aktív témák

  • Bavid

    senior tag

    válasz Źşë' #9561 üzenetére

    Ez semmi, múltkor m95-el fejest adtam egy ellennek, elég közel volt, és látszott is hogy vérzett a feje és, semmi! A másik kedvencem a 0%-os élettel megölő LOL A c4 meg nagyon effektív tud lenni ha sikerül egy hegyoldalon kempelő sniper csapat mögé kerülni, gyorsan le a 3 c4 és bumm:D triple kill
    Amúgy meg nem az a gáz hogy kezdőkkel (vagy bénákkal) van tele sok esetben a szerver, hanem hogy megsepróbálnak csapatként játszani, csak mennek előre azt lövetik le maguk. Mondjuk sikerül hátra bemenni támadóként az m-comok mögé, és erre a sqadból kb. 2 percig (láttam h meghaltak és máshol éledtek) senki nem spawnolna rám, aztán megunom és megyek előre, jó hogy vesztünk így. (Pedig ezzel nagyon meg lehet lepni az ellent, az életben is pl. ma is paintballon 4 embert szedtem le 5 perc susnyásban mászás eredményeként:DDD)

    Lorenzo9: igen shotival rendesen meglehet sz..ni, ph! szerveren 32 játékosnál egyszerűen szinte mindig akkora a lagg hogy senkit nem tudok leszedni vele, ezzel szembenm egy német 24-esen múltkor 23-as kill streakem volt:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák