Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz bul07 #9564 üzenetére

    kül ezt nem értem mert, fent voltam sok külföldi szerveren, de eddig még soha nem tapasztaltam h kiraktak volna valakit kickel mert glezett... v CGzett, eddig csak itt ph-s szerón történtek ilyen dolgok :U igaz, a szerver tulaj dönti el h mi legyen nem pedig az aki játszik rajta.. de én akkor sem keresem ezeket a szervereket, mert egy külföldi szerveren sokkal jobbakat játszok, és nem húzom magam fel ilyen dolgokon (játékban adottak az olyan dolgok amikkel vissza lehet csapni ilyenkor a másiknak... nekem is forr sokszor az agyam, de egyet káromkodok és kész :d ha admin lennék sztem én érvből nem raknék ki csak azért vkit mert CG-zett, v GL-ezett) az anyázásért már menne a kick, na meg a csítért, de azt meg pb úr uis látja elvileg)

    Itt az lenne a lényeg hogy funol mindenki, főleg mert ez ph, és összejönnek az emberek. Sokszor véresen komolyan veszik egyesek a játékot, és ez betudható a játék hibájának is, na meg annak hogy ha az ember hatalmat kap aztán meg mire is tudja használni...

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák