Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz creedszl #9559 üzenetére

    én nem látok szinte semmi különbséget a fegyók között max 1-2 fegyvernél, lag leradukálja a sebzést rendesen... ha lennének hazai szerverek nem lenne ekkora szopás a játékélmény sokszor és szvsz kevesebben is mennek a gl-el, kom mondom már én is rászoktam! mert egyszerűen nem tok más fegyverrel kiszedni olykor olykor embereket, 1 egész tárral! pedig aztán rühellem a glt meg roketot, de a lag rákényszerít, különben meg nézhetném a 10sec es képernyőt :/

    épp tegnap vettem észre mintha néha a kilőtt golyóra immunisak lennének a játékosok, mintha a sebzést nem számolná olykor olykor...

    meg tapasztaltam olyat is h gyerek épület tetején snipelt és nem tudtam leszedni 3 fejesre semmi reakció... akk majdnem uez volt tegnap, squad rush volt és a srác egy szikla mögött volt, én meg csipával próbáltam leszedni... fejlövés 100%os lett volna ha a hajó segge nem fogja fel a lövést, pontosabban a hajó segge mögött lévő láthatatlan valami, láttam szikrázni a golyót is, és tele van a játék ilyenekkel... nem tudom minek tudható be de iszonyat idegesítő :/

    az egész olyannak tűnik mintha elcsúszna maga a pálya picit, és amit én nem látok dolog, abban felütközik a skulló... vagy pedig ami kitölti láthatatlan tér magát a modellt az nincs beigazítva (aki foglalkozott mapperkedéssel az vágja miről beszélek) de a hajós jelenet után picit az utóbbi tűnik elképzelhetőbbnek :/

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák