Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BalaNce87 #8927 üzenetére

    nekem mint látod a shotot,sikerült pár embernek a Nemesise lennem :D ezek nálam nem azt jelentik,hogy megöltem,aki engem 5-ször lelőtt,hanem ÉN öltem a kép alapján 3 külömböző embert is 5-ször le :DDD nem mindegy...egyébként a jó sniperkedés titka sajna az,hogy HC-n kell elkövetni a dolgot(PH 3-as,de a 4-es,az enyém is az lesz),berakod a GOL-t,mellé a Magnum ammo,és akit eltalálsz szerintem bárhol,az kifekszik.a lentebbi kép az első GOL próbálkozásom volt,és előtte vért izzadtam az SVU-ig,ami ugyan nem öl elsőre testre magnummal sem,de viszont sorozatlövő,lehet vele közelharcolni is jobban,de azzal értem el végre 1/1-nél jobb köröket sniperkedéssel...vagyis eszerint ég és föld,hogy ki mivel megy itt is,minimum olyan viszony,ha nem durvább,mint az m60 vs. egyéb LMG a medicnél.
    Meghát a csipához hozzátartozik a kreativ kukkolás,ha jól helyezkedsz,nem az egyenhelyekre,és addig látszol csak ki,hogy ráláss az ellenre,lehet durvulni...ha ritka helyet talál az ember,ott általában nem szúrják ki könnyen,tegnap pl.a havas tankos pályán az A összedőlt romjai között,egy faldarab mellett kikandikálva kukkoltam a B-t,amig a többiek támadtak,tuti lett vagy 8 killem csak ott,ki se szúrt senki,pedig ott mászkáltak mellettem... ;]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák