Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Bavid #8913 üzenetére

    tele van buggal :/ engem a lagok kergetnek az őrületbe :S nem hiszem el h ennyire fos módon kellett ezt a multit is összerakniuk! mi az h csak bizonyos országokba engednek szervereket!? meg nem tom h hogyan lehet elérni az 50 es szintet?! kell oda vagy 50k kill lol ha nem több :/ szinte mind1ik plecsni megvan meg 7000 kill és még mindig csak 33on vok, elég érdekes --> a legszarabb az h 10k pontra is kb 1-2 mm-t megy fel a csúszka :/

    (#8920) PaJa1 azon sem lepődnék meg ha bug lenne, csak mert ebben a játékban iszonyat sok van

    akarom behajítani a granyót az ablakon, be is dobom, erre olyan mintha valaki visszadobná az ablakon keresztül és magamat nyirom ki, ezt kipróbáltam 2x, 1.re meghaltam 2.ra már odafigyeltem :D arika harboron tapasztaltam ezt sdm-ben, meg az is szánalom h a fa mögött levő ellenfelet nem lehet kiszedni mert 100!% biztonságot nyújt neki omg

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák