Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz creedszl #8848 üzenetére

    úgy,hogy veszel egy normálisat....5-6ezerért már lehet jó kis egereket kapni,mint akár az a4tech X700 széria Oscar Editionjai,amik még programozhatóak-makrózhatóak is.vagy figyel az ember apróhirdit,én annó pl.itt szereztem 6ezerért egy bontatlan Razer Lachesist :DDD azótais azzal tolom...fokozatmentes DPI mindkét irányban,külön akár játékonként,programozható gomok,és lapátkezűek keze is ráfér :DD előtte amim volt,A4Tech x-718BK Oscar-om,azt végülis emiatt váltottam le,ezek az egerek domborúak,nagy kéz lelóg róluk,nincs rajtuk "ujjbemélyedéses" gomb,mint a razeren...de teljesen elégedett voltam azzal is,haver keze kisebb,remekül elvan vele ő is azóta,és 5 rongy körül volt.
    de ami még ide tartozik,hogy az egérpad sem mindegy!Jó és olcsó padok a Steelseries-ek,jellemzően elég egy QCK+ Mini FPS-ezni,ami kb.2000ft...én most viszont,ami ennél is jobban bevált,egy Gigabyte Ghost egérpadot használok,jó felület,keményebb,mint a sima szövetpadok(klikkre nem süllyed be->lövéskor nem mozdul a célkereszt!),bár melegebb időre van egy Razer ExActMat alu padom is,de az az év felében,23 fokos szobáig hideg :DDD és kicsapódik a pára az ember kezéről...de nagyon jó az is,nyáron azt használom.
    ja a fentebbiek refresh-e 1000-es,de sokat egyébként szerintem nem számit,főleg BC2-nél,ahol van idő célozni.a refresh inkább a Cod-okban,gyors rárántásoknál kell,ahol számit,hogy egy gyors mozdulatot lát is az ember,avagy túlránt a lassabb frissités miatt.
    A DPI megint esetleges,3000 felett már szerintem hülyeség,1.5x1.5centis területen mozgatással eléred,amit belátsz szélesvásznú lcd-n is,hiába gyors,ha az ember egyre jobban túlránt a nagy DPI-vel.2000-en tolom,közepes gémbeli érzékenységgel,ez jó közel is,COD-hoz is,de snipernél is lövök sok fejest,tegnapelőtt pl.egy körben 10killből 7 fejessel volt.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák