Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    nem lesz ez rossz játék...de van pár idegesitő dolog,de jórészük az ilyen játékok sajátja...1.egy tár kell mindenkibe.bár én furamód egész jól szedtem 1 lövéssel sniperrel emberkéket,arra nem panaszkodom,szerintem ha a ping jó és közel van a delikvens aránylag,akkor sikeres a dolog. 2.itt is előjött a kedvenc ilyen játékos népbetegség,hogy kicsi a csapatmunka,a járműveket elviszik,a többszemélyesbe se várnak emberekre,ami nem tank,azt csak a frontvonalra jutásra használják,hogy leölessék magukat...ami viszont a cod-okból sajna átjön,hogy sok a a sniper,jól rá vannak állva a spawnokra is,mellette sajnos a fele killemet GL-től kaptam...vagyis itt is dúl a noob tube :( egyébként elég asszimmetrikus a map,támadóként ha épp nincs a közelben valaki,akkor sokat kell futni,védőként meg ottvan az ember szájában a terep,ami elég hülye helyzet,mert 2-3 perc kutyagolás után poén egy eltévedt tank vagy sniperlövedéktől megfeküdni,a védők nagyon "nem fogynak el" még egy jó kis támadásra sem,mert közel spawnolnak.
    de egyébként jó,hogy a map kisebb,mint ami ilyen gémeknél megszokott,kevesebb emberrel is elég jól lehet nyomni,mondjuk ami a fegyóknál nem tetszett,hogy a géppityuknál nincs távolságérzés,messzire is könnyű célozni,még akár fákon át csak a jelre is,sniper is dettó,ellenben egy rakétavetővel megizzad az ember,mire oda megy,ahova akarja,de akkor meg bejön a lassúság,mire odaér a csomag,még egy tank is rég elcammogott,nem méghogy egy ember...de kempereket jól ki lehet lőnifedezékestül :D
    ami még jó ötlet,az az irányitható rakétát lövő fix löveg,kis gyakorlással olyan kanyarlövéseket lehet tolni,hogy az már wh-s beszólásokat is eredményez :D legalábbis én megkaptam,hogy wh-s k...g vagyok :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák