Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BalaNce87 #7665 üzenetére

    próbálkozz azzal,hogy a feladatkezelőben megkereset a PnKBstRA-t és B-t,ha futnak,lődd ki őket,és utána inditsd a játékot!nekem volt,hogy ez segitett pb-s játéknál,általában akkor van kavar,ha több játék is fent van,ami használja,pl.régebbi codok,stb.

    nekem sikerült a nagy tank főágyújával a sivatagos pályán headshotot lőni 1x :DDD

    egyébként én a hegymászós dologra a havas pályán azt mondom,hogy ha sikerül ott megmaradni,akkor amúgyis gyenge a támadó oldal,ha jó az ellenfél,a beláthatatlanság miatt hamar lezavarják a védőket róla doki ide vagy oda,volt olyan,hogy élesztettem vagy 10-et,voltunk kábé 4-en fent,és akkor sem volt esélyünk,kaptunk egy mortart a nyakunkba,aztán mire elmúlt,már fent is voltak a hegytetőn a gl-esek...mondjuk azt,hogy a hegyen átmenve portyára induljon az ember a támadók felé,az már tényleg nem etikus,bár a fák közül simán leszedik sniperrel is,gl-lel is,stb.kicsit túllihegettnek érzem a gondot,szerintem igenis adott helyzetben,lelkes csapatnál szerintem van helye az ilyen "alázásnak" is,nem tartom jó dolognak az egyenmeccsek játszását minden feltétel mellett...mint ahogy a belopózó védőt is jó poénnak tartom,HA nem a spawnpontot kempeli,ha meg járművet tud lopni,akkor meg külön gratula,bár úgyis hamar kilövik alóla :) legalább felhivja a figyelmet az összehangoltabb munkára.egyszerűen úgy érzem,hogy kellenek az ilyen extra események is,egy dolog ami etikátlan,az a spawnkill szerintem.haragudhatunk a csipára a magnum lőszer és a mortar miatt,a medicre az m60 miatt,a katonára a gl miatt,az engire meg a gusztik miatt...egyik se jobb.max az moroghat,akinek ezek még nincsenek,másnak meg ott a lehetőség,aki meg önként fogad "cölibátust" az az ő baja :)

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák