Új hozzászólás Aktív témák

  • ciry

    őstag

    válasz gabipaci #7601 üzenetére

    Elsősorban nem magam miatt írogatok elhiheted, hanem az átlag felhasználók védelmében.
    Bejön, lelő egy snipert, meg egy őt tápláló admint és repül, mert a játékot úgy írták át(a béta verzióból), hogy fel lehessen menni.
    Ha nem az lett volna a cél, hogy felmehessen, nem így csinálták volna meg a gémet.
    Én sajnos nem nagyon szoktam hegyet mászni, mert tériszonyom van, így az esetek túlnyomó többségénél inkább lent várom mérnökkel a tankokat, támadókat.
    Mackósajt: +1 fő, az meg én volnék.
    Nem változtam én meg semennyire, csak ha fizetek valamiért, akkor az tetszen is.
    Biztos nem fogom azt írni, "igen Mackó, ha bántottak a nem létező főbézen, akkor igazad van, ha kickkelsz", ha nem ez a véleményem.
    Az igazi játékosok csak balance esetén szorulnak segítségre és az ONLY NOOBS tökéletesen jó név egy olyan szerverre, ahol a támadókat kell védeni.
    Ha komolyan gondoljátok ez az erőlködést, keressetek más bérlőt, mert én olyan szerver szabályokat úgy sem fogok betartatni, amik 3-4 ember játékát segítik, míg a többségét elbasszák.

    [ Szerkesztve ]

    Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Új hozzászólás Aktív témák