Új hozzászólás Aktív témák

  • HS 2142

    őstag

    Az autobalance ellen nincs különösképp kifogásom, azonban remélem finomodik majd picit (nem rögtön kirúg, hanem átrak másik csapatba [ha már manuálisan nem enged switchelni ez a szerencsétlen játék...])

    A hegyre felmenésről meg annyit, hogy tegnap Valedezen a támadó ellenfél 90% csipa (meg talán medic a hegyen élesztgetett), a többi valamelyik járművel próbált bejönni. A vezetők viszont nem figyeltek a jól elszórt több ezer aknára és így nem is zavartak sok vizet. Viszont a sniperek meg feléledtél és már fejbelőttek/mortaroztak. A játékélményről annyit, hogy ha nem megyünk fel a hegyre akkor soha a büdös életbe nem fogy el a 100 ticketjük, időlimit meg ugye nincs. Ha nem megyünk fel mi marad? Küldhetünk rájuk mortart megöl kb 3 embert a többi meg elfut és 1 perc se telik el már ott van megint. (A-t mortarral ledöntötték, B-t meg ugye járműveseken kívül meg sem közelítették). Úgyhogy mondom hátramegyek építkezéshez aztán sakkozok cyrivel, vagy kidöntök néhány fát poén kedvéért, mert nincs kit megállítani (medic voltam nem igazán volt sok teendő). Átállhattam volna sniperbe az viszont nem az én kenyerem...

    I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

Új hozzászólás Aktív témák