Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz madgie #7063 üzenetére

    azért ebben sajna benne van az is,hogy kis szinten itt azért elég hurkabőr a felszerelés,és mindenkit motivál,hogy végre legyen normális cucca...a cod-okban már pl.egy sima M4-gyel is jól boldogul az ember,sőt az egyik legjobb,és alapból van.és ami pozitivum,hogy minden fegyóhoz ott külön nyitja meg az ember a red dotot,stb,amit nem használ,az nem számit,de 1 óra alatt felspécizi a kedvenc fegyóját.itt meg arányaiban sokat kell bajlódni a kiegekért,jobb fegyóértpl.én is tegnap azért küzdöttem a medikkel egész este,hogy végre legyen meg a rohadt m60-as,mert egyszerűen annyival jobb,mint a többi lmg...próbáltam párszor mástól elcsentet...és ez a szintezés is olyan,hogy nagy pontot a kill ad,az objektiva nem.legalább egy nyamvadt 1000pontot érhetne a győzelem...de amig ez van,addig úgyis mindenki ölni akar,és az se szempont,veszit-e,kit érdekel a 100/200 pont,ami a nyerésért jár,ha az objektiva lekakkantásával,és jól helyezkedve sokkal-sokkal többet szed killből?a statból meg úgyis csak a szint látszik,a többit meg max nem linkelgeti az ember fórumokon...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák