Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    Nah látom megy itt a szópárbaj:D azért zolásnak igaza van abban hogy legtöbb esetben szeretnék egy társ mögé spawnolni és az több km-re van a lerakótól mert ott csipázik, vagyok egy squadba és abból 3 csipa. Tényleg idegesítő tud lenni nem is értem miért nem tettek bele limitet. Én ha csipával vagyok mozgok előre megállok körülnézek de túl sokáig nem vagyok egy helybe, mert kiszúrhatnak, de ha tényleg a sniperek teszik ki a csapatot abból valószínűleg komolyabb támadás nem lesz, mert legtöbbjük végig egy helyben dekkol, biztos van kivétel, de tényleg annyira gáz hogy mindenki egyből sniperbe áll, mégha full szarul áll a csapat akkor se állna be hasznosabb kasztba. Egyszerűen kéne egy limit hogy max 5 és kész megoldódna ez a probléma, bár azért biztos ebben sem vagyok, de mindenképp jobb lenne. Mondjuk függhet ez attól hogy ki hogyan játszik vele, de legtöbben egy helybe vannak és egyáltalán nem segítik a támadást.

    aram: Hát assaultot én nem limitálnám az ilyen alap kaszt, engit se mert azzal alíg szoktak lenni, csomószor ki se használni a kaszt tulajdonságait azaz hogy javítja a járműveket. Talán a medic lenne amit még korlátoznék, de nem úgy mint a snipert.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák