Új hozzászólás Aktív témák

  • Target78hu

    aktív tag

    Ma kifogtam vagy 3 laggos szervert ,persze minden alkalomkor vagy 20x végig kattintok a listában ,hogy hátha beenged valahová ,de a 4.dik sikeres konneksön végre nem volt laggos viszont kevesen voltak :D
    De jó harcok annál inkább ,c4 el szanaszét robbantgattam mindent (magamat is) ,mert javarészt nekem kellett berohanni a ládikákhoz ,mert a többiek nem voltak ennyire merészek ilyen téren valahogy - rohanó c4-s csubakka befigyelt :D
    pl. a sivatagoson az utsó doboz élesítése és védése , szinte akció filmbe illő jelenetekkel volt tarkítva számomra ,mert mikor beléptem a épületbe , egy ellent lekéseltem ,majd elvittem a cuccát megőrzésre (assault volt nála) és azzal kínáltam a lépcsőn felrohanó vendégeket ,akik a m-com izét jöttek megtekinteni! Kapásból 3 gyütt egyszerre , s az első kapott egy gl-t (ezt sokat kaptam az orcámba előtte ,de most viszonoztam) a másik kettő meg egy-egy sorozatot ,de úgy helyezkedtek ,hogy nem kellett nagyon célozni sem ,aztán valami csoda folytán egy squad társam rám spanyolt és adott ő is medic rambóhoz mérten a sokaságnak ,s így nyertünk is!

    hkv.hu

Új hozzászólás Aktív témák