Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Jerk

    csendes tag

    válasz WhiteWalker #6681 üzenetére

    Látom sokakat érdekel az M95. Igazából egy nagyon fontos sajátossága van, mégpedig az ereje. Ez abban mutatkozik meg leginkább, hogy a helikoptereket tudja sebezni, sikerült is már így leszednem egyet, hangsúlyozom, hogy nem a pilótát, hiszen azt bármelyik mesterlövésszel ki lehet szedni, noha nekem pont M95-tel sikerült az is.

    Anti personnel combatban nincs valódi előnye, lévén hogy egyrészt hangos (könnyebben be tudnak határolni), másrészt az M24, SV98, illetve a COL Magnum Sniper is egy lövéssel öl headshot esetén.

    Annyit érdemes kipróbálni, én pl. nem rég szórakoztam vele, hogy red dotot pakolni rá, magnum ammot társítani mellé, majd közelharci fegyvernek használni, ugyanis a sniperek közelről egy lövéssel ölnek akár fejre megy akár nem. Emellé igazából mindegy is milyen pisztolyt társít az ember, ugyanis ilyen beállításoknál mid-range és afelett 99% körül sebez, tehát ráfújni is elég lenne az ellenre.

    szerk: Jut eszembe az UAV is egy lövésből megvan az M95-nek így, ha valaki épp arra vadászna...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák