Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz MS74hu #5349 üzenetére

    nekem még nem sikerült meglelni,bár nem is nagyon kerestem... :DDD egyelőre elvoltam azzal,hogy némi cucc végre meglegyen,nem akartam rontani a szinvonalat :) majd ha jobban lesz mivel...ma végre megszereztem a második csapatnyi kieget a kasztokhoz,véégre defibrillátor,anti-tank akna,stb...a fegyverek annyira nem is lenne lényeg,de azért legalább az ilyesmik legyenek meg...vagyok kemény lvl4-es 2 este után :DDD a tegnapi kedvenc szervereim is ritka ótvarok voltak ma...pl.támadóban sniperezett a brigád 2/3-a és más hasonló marhaságok,ha védtünk,csont nélkül nyertünk,de támadni... le se sz...ták a járgányokat,semmi rakétavető,stb... :( én meg morci voltam,mert a fejlesztés helyett kénytelen voltam rakétavetőzni,hogy jussunk valamire,de hát pont nem azt a kasztot akartam volna nyomni...mondjuk ez benne van mindig a bf-szériában,hogy elég nehéz olyan szerót találni,ahol normális a védés,támadás,nem viszik el a barmok a helikoptert egyedül,hanem várnak be embert(mi a f...nak viszi el amúgyis?a pilóta nem tud lőni úgyse...),nomeg ha van,aki hajlandó gyógyitani/szerelni a tankot is...a jelölésről le is tettem,nem lövöldözött senki a cuccokra,potya munka volt tracerezni...no de azért majd mostmár teszek lasssan egy próbát a ph szeróval is.jaés jagerem se volt,meg sör se :O

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák