Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz aram01 #35856 üzenetére

    megmondom őszintén én nagyon vártam, mint bc2 leváltóját, de még csak kicsit sem tudta valóra váltani a hozzá fűzött reményeket az említettek miatt, de lehet látni h a VGA-n sem szerepelt fényesen.. így jár egy játék ha bugosan kerül ki a boltok polcaira, nem is beszélve a buta scriptelt singleplayerről, nekem is volt hasonló: nagyon előre futottam és a 2 társam a földből futott fel hozzám, balkonból néztem h hol vannak már, erre látom átfutnak a falakon, és még az 1. emelet padlóján keresztül érnek fel az ajtó elé amit be kellene törni.. az is elkeserített h a singlit kb 1 hónapra rá sikerült végigjátszanom, a billentyűkiosztás végett - betát megnéztem, a metro annyira nem tetszett, de mondom adok egy esélyt caspian után, hát mivel az ökrök csak limitált időre tudták valamiért beadni azt a pályát így játszottam rajta kb kemény 2 kört, de lényegében az tetszett... ennyiből leszűrni az általam leírtakat nem lehet, na meg egy betából :U mind1, sztem év bukása lett, legalábbis számomra... nem így kellene kiadni egy játékot én azt gondolom!

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák