Új hozzászólás Aktív témák

  • .Oldman.

    tag

    Hát..

    Előrendeltem, megjelent, megvettem.. A béta magyon tetszett és elfogadható volt az 1-2 bug, hiszen béta.

    Iksz hónap béta után annyi bug van az eredetiben, hogy beszarás.. A bétában kevesebb volt a végére, mint most.

    - szar a friendlist
    - szar a server browser
    - szar a kit-választás
    - mindenkor crashel a desktopra
    - beakadnak a hangok
    - nem csatlakozik a szervezekhez

    Egy rendes cégnél ha ilyen alapvető hibák vannak, mindenkit kirúgnak. Vagy az EA nem is tud erről, vagy a BKV vezetőséggel karöltve van a vezetőség ott..

    Leszarom, hogy most jött ki, és hogy sok játékost kell ellátni. A legtöbb hiba meg kliens oldali, nem a szerveré, szal ne is hivatkozzanak túlterheltségre.. Oldják meg.. Nem a sakri netcafé-ban fejlesztik, van pénz szarásig.

    Szóval abszolút csalódott és kiábrándult vagyok.. Ez így egy nagy kalap SZAR.. És mivel nagyon tetszik a játék még csalódottabb vagyok..

    És a játékról:
    - A pályák kisebbek lettek, mint vártam. Ezt még túlélem, mert legalább lesz hentelés/darálás, nem kell órákat bolyongani egy fragért.
    - A legtöbb módban iszonyat kevés a ticket. kb 12 perc egy kör. Ez arra elég, hogy a sniperrel bezoomojak.. :S ( nem vagyok hc gamer, nekem ennyi kell :P )
    - A helik egy lepkefingtól leesnek, a tankok is gyengébbek lettek - ez nem feltétlen baj, de megjegyzendő..
    - Az unlock rendszer nagyon tetszetős, a fegyverek vátozatosak és különböző taktikára ösztönöznek - plusz pont :)

    puszi - pacsi

    .om.

    ui: aki megszámolja, hányszor irtam le a szar szót, kaphat egy kapappal... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák