Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    tegnap végignéztem ahogy egy csiter darál... a lámájának feltűnt h őt lesem, a házban bújt egy medik, de a gyerek a falat lőtte folyamatosan, mintha oda se nézett volna és az lmgvel össze vissza rángatott neki - egy helyben állt és csak lőtt

    sajna nem tudtam megörökíteni mert valamiért az utóbbi időben x nem csinál se képet se videót bc2ből... 2 csiter volt azon a szerveren, ahogy leszedett már egyből levágtam h csiter, olyan aimja volt neki... egyébként nélküle olyan pontosan nem lehet lőni! nem nehéz észre venni ha valaki használja

    volt egy vicces jelenetem is, még iramon, abból a bajok átlag 20 as lvl-es csapatból kitörtünk 4x4el és atakamán a C felé vettük az irányt, a part felől hajtottam fel, és látom h egy srác ott szalad át az úttesten, akkor kezdett el aknákat szórni mikor már kb 4-5 méterre voltunk tőle, és én meg csak gyorsultam, sajna annyira gyorsan menünk h egy bukkanó megdobta a kocsit és átrepültünk a srác feje fölött :DD de nagy poén volt, lol

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák