Új hozzászólás Aktív témák

  • eugabesz

    őstag

    válasz Taplo #27198 üzenetére

    Látod félreértettél,pedig hozzá is tettem,hogy nekem nem!...sokkal többre értékelek egy szépen kivitelezett,akár még cselesnek is mondható támadást,amiben nem az általad leírtak a döntők...A HC meg...hát ,most az IRAM már három hete abban fut,de bizony ott sem mindig minden fenékig tejföl...ahogy barátom és klántársam mondta sniper-paradicsom lenne,ha nem lenne nálunk csipakorlát...

    Nem,nem ez az E-sport...az ha meg tudja mutatni,hogy az én általam javasolt pályán is tud játszani...játszottunk egy csapat ellen,elvertek mint a záporeső a libaszart,Arica-n,aztán neveztem a kicsiknek is a 4vs4-et,összekerültek ezzel a csapattal,mi volt az ajánlott pályájuk??na mi....??nem hiszem,hogy nehéz kitalálni,Arica...persze nyertek,de...kösz, az ilyenből nem kérek.
    Mutassák meg másik pályán,mit tudnak,lehet ott is jók lesznek,de nem adják meg az ellennek még az esélyt sem,hogy legyőzze őket.Most mondhatod,hogy ez a verseny bla-bla,de engem ez hidegen hagy...nincs mögötte igazi tudás,vagy nem tükrözi hűen a valóságot az ilyen győzelem.

    [ Szerkesztve ]

    http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

Új hozzászólás Aktív témák