Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Neoteric #26530 üzenetére

    cg volt a kisebbik problémám sniperek mellett, a gyerek mindig CGvel jött, de valahogy nem állt a kezére - előbb leszedtem uzival mint kilőtte volna a rakétát bár volt eset h házból jött a képempe az adag és sehova sem tudtam menekülni - én cserébe at4eztem :DD muszáj volt mert folyton házakból lőttek... gl se túl hatásos már - bradley ellen viszont 2 rakéta at4 és bumm! 1 raksi és 30+ dmg bonus! ami 70% sebzés körül van! valaki megpuhítja CGvel és 1 lövés :C

    azért van különbség aközött h kimegy a csatatérre és a saját bázisáról lövöldözik kifelé - azt hiszi ott mindentől védett... hát téved - írta is ha basecamper meg baseraper :D picit fogalomzavarban szenvedett a csóka, hirtelen azt se tudta mivan :DDD am rengetegen ismét only snipperrel voltak :U és ez akit lekéseltem olyanokat lőtt baszki! profibb a profik között bokorgubbasztásban! tudta hova kell nézni, mit kell figyelni honnan kell lőni... és egész meccs alatt csak snipper! nem tett a győzelem érdekében semmit - ebben mi az élvezet, nem tudom megérteni

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák