Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz ciry #25808 üzenetére

    ..én csak próbálok nyitott szemmel látni, eleve nem megyek no rules szerverre - mert rühellem azt a dolgot mikor benn az én spawnhelyemen randalíroz egy T90es és kis köcsögök arra várnak és élveznek hogy mikor jön elő valaki a 15seces várakozási idejéből.. hadd lője le szépen... szóval aki ilyet megenged az nem lehet épelméjű, és az ilyen szemétkupac szervereket próbálom nagy ívben elkerülni

    amit tegnap szomorúan tapsztaltam h 4 szerver volt arica harbourból, de egy kivételével mindegyiken only knive meg pistol ment... nem is figyeltem aztán mikor lőttem valami assault fegyverrel már kaptam is az auto kicket... ezek akkora faszságok.. ezek b*sszák haza a játékot... és anno ezt utáltam q3ban is.. divat lett a freeze rail.. mást nem is lehetett játszani... kalap szar volt az egész, igaz az mod volt, itt meg csupán szabályzat amit egy autoadmin figyel.. de az eredmény ugyan az, játékélményem rovására ment... ha akarok ölni kpval így is tudok... sőt sokszor hatásosabb is, szóval nem értem ezeknek a szervereknek a mivoltát..

    én is ismerősökkel jobban szeretek, de egyre többen hagyják abba ezt a játékot, nem is csodálkozom h miért...
    ott tartok h egy vietnam többet nyújt (nekem) mint maga a bc2... a lagtol is agyhugygörcsöt kaptam tegnap.. lövöm, észre se vesz lövöm, megfordul, és lelő.. addig meg én már beleengedtem majd a teljes tárat

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák