Új hozzászólás Aktív témák

  • ciry

    őstag

    válasz madgie #25800 üzenetére

    De legalább nem dobtak ki pöcs adminok ;]
    Szerintem nem szabad ilyen komolyan venni a publicot.Ha lelőnek lelőnek, ha kikaptok kikaptok, a lényeg, hogy az embernek ne legyen lelkiismeret-furdalása, hogy rajta ment el a meccs, mert egy fa tetején ücsörgött Arica-n(bár ezt is lehet jól csinálni).
    Źşë': a baserape nem unfair dolog, ha megengedett. Az nem szokott tetszeni, ha a no rules szerveren élvezkedő répázó mikor fordul a kocka nekiáll jajbékolni, illetve lelép. Na, ez gány.
    Ha tiltott a répa és mégis csinálják, az megint problémás, hisz nem vagy rá felkészülve és téged is kidobhatnak, ha visszaadod. Na, ez már valóban unfair.

    Az állandó szervereket én azért javasoltam, mert gond esetén van hova menni, meg jobban szeretek ismerősökkel/ismerősök ellen gémelni(+nem dobnak ki csak úgy).Pl. amikor madgie anno berontott a házba Isla Inocentes-en és lecénégyezett másként éltem meg, mintha egy német 12 éves csinálta volna egy ismeretlen szerveren(ezeket a killeket/halálokat többe nézem akármilyen k/d-nél).
    De nem akarok senkit meggyőzni, 1 év alatt mindenki rájöhetett, hogy neki mi a jó :R

    Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Új hozzászólás Aktív témák