Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Ironing #23430 üzenetére

    igen, mert elvileg amit kidob az asztalra indító file, az neked az auto patcher exe, és ha az lefut már indul a program

    nekem a cél mezőbe (parancsikon tulajdonságaiban) ez szerepel:

    "F:\Games\Battlefield Bad Company 2\BFBC2Updater.exe" +fullproc

    esetlegesen dvds neked is? mert akkor szintén ennek kell lennie, és ha indítod szintén a csekkernek kellene először indulni

    sok program ill. játék igényli a friss winfos keretrendszert (winxp32), gta4 pl el sem indul e nélkül, ill sztem ez simán beleszólhat a dologba. esetleg 3.5nél újabbat bár nagyon nincs szükség újabbra. Nincs tűzfal által blokkolva a csekker? Vírusirtók szokták a népet szivatni ezzel, melyeknek beépített tűzfaluk van, ha van valamilyen kivételnek be kell állítani az updatert h ne piszkálja meg, f-secure volt kurva nagy szívás, ott annyira testre kellett szabni az egészet mint a fene (bejövő, kimenő kapocslat és még ezek mellé a protokollok!), Ha nem találnád meg a tiédben, én adnék neki egy teljes hálózati forgalom engedélyezését, és csak legvégső esetben egy uninstallt :D mármint a vírusirtónak.
    most ennyi jutott az eszembe, lehet kellene oda egy friss windows is legeslegvégső esetben.

    rem minél előbb megoldódik a probléma és újra tudunk gamelni ; )

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák