Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Def26 #23303 üzenetére

    engemet egy szerón kivágtak a 15/0 miatt :D csak gratulkálni tudok annak az agyatlan láma adminnak aki beállította, de mert az 100% h csalás :W

    picit felhúznak a játékosok, senki, értitek senki nem tud helizni, se repülni se lőni, a tököm eldobom sokszor... most is mi volt repkedtünk apaccsal erre mondom a pilótának mögöttünk az enemy heliben, ez meg csak uúgy repül tovább - egy szerencsénk volt sztem h nem volt gunnerje, mert addigra már vagy 20x leszedett volna, megfogadtam h senkivel sem fogok már repüllőbe ülni mert lófasz nub mindenki :O :W attól kapok hülyét még h a baromja olyan jó helyen van fedezékben hogy kb az összes ellenség belátja a terepet, egy squadtársam mögé teremtem, erre a teraszon bámészkodott, hát persze h engem szednek le helyette... de már vagy 1000x jártam így a sok tökorrú barom núb... ezt a játékot arra találták ki ha csapatban játsszák, ezért nem kod ez... mindenki mint az agyatlan láma rohan a f*szba... csak annyit ismernek h ha meglátja h adtam életet, akkor ad ő is ammot... + a tankos mapokon bírom bemennek mind olyan kasztokkal amikkel ki sem lehet szedni a járműveket, és naná h egyedül lövöm a tankot rpgvel, de vagy 5x haltam így is meg egy szituációban...

    és igen pont az ilyen "pontagyú" embereknek való a cod, akik csak egy irányba képesek látni/haladni... taktika nélkül belerohanni öngyilkos mód a tömegbe :W

    bul hol vagy, te vagy az egyetlen jó pilóta & gunner! :D baszki nagyon eltűntél :(

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák