Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz r-chee #23087 üzenetére

    na kipróbáltam a mapokat, ill a Cold War-t csak az elejét láttam, eljárt az idő nagyon így idő szűkében azt hagytam.... hát mit is mondjak... cqs mapok körül egyedül talán az nem sniper kemp map amit (#23087) r-chee ebben a hszben linkelt... undorító h mindenki csak azzal tolta, ahogy elfoglalták a pontokat mindenki fel a hegyekbe dombokra, és leskelődött mintha muszáj lett volna... szépen meg lettek csinálva, de azzal lett elcseszve sztem a legjava h nincs fedezék ill ami takarná a gyalogost, ha sinpereket is engednék ezekre a mapokra én legalább 3 telitalálat/halált adnék jutalmul a sniper kasztnak, azt durrogtathatnak! meg a Harvest Day nevű mapon egy új dologra lettem figyelmes amire eddig még sehol, ellenséges basecamp a saját bázisom melletti káposztaföldön :W csak el kellene nevezni.. :U

    azt nem értem h a monitoromon miért olyan fekete a fekete, (#23087) r-chee képét elnézve simán belátni a házakba, én meg alig látok el az orromig, kib*szott magic bright, undorító egy dolog és elviekben nem lehet kikapcsolni :S meg állítani sem

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák