Új hozzászólás Aktív témák

  • creedszl

    aktív tag

    válasz BalaNce87 #22990 üzenetére

    tudod lehet leirni ezeket a gondokat, meg hogy szar kapitalista az egész de úgy sem tudsz változtatni.előbb utóbb a csak pénzért gyártott játékok amiket elhanyagolnak vagy már túl sokba kerül a szinten tartásuk(felhasználói szinten, értem én a dlc áradatokra) a játékos elpártol tőle és keres mást.mindig lesz játék ami éppen minden szempontból megfelel.lehet most épp a BC2 a legjobb példa ebben a stílusban de egy év múlva lesz más, BF3 és a többi.és én amondó vagyok hogy ahelyett hogy megvenném a dlc-ket, abból a pénzből majd megveszem a BF3-at vagy más új játékot.jópáran vannak akik megvették szerintem és már csak ott "porosodik a polcon".nekem ilyen pl a MW2...megvettem de már nem játszok vele annyit,sőt alig.persze néha napján lehet előveszem de utólag nem érte meg a pénz amit kiadtam rá.a dlc-ket se veszem meg akármennyire olcsóért adják mert 3 mapért én nem fizetek...
    szerintem ezeket a játékiparon belüli bajokat csak az látja aki már akkor játszott,multizott mikor még számított a minőség mert hatalmas volt a verseny és nem lehetett minden vackot eladni.mikor a 14-15 éves kölyök nem rinyált hogy ő karácsonyra az új COD-ot akarja és a szülő nem vette meg neki...stb.a társadalom hibáira vezethetők ezek is vissza..szar ez a világ de ez van.

    [ Szerkesztve ]

    Hulligaaan

Új hozzászólás Aktív témák