Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz D1Rect #22957 üzenetére

    nálam is kiveri az ilyen kategória a biztosítékot, kb mint ha egy piros pöttyös rudit akarnál megvenni 300 forintért, 1db-ot... kb ez a kategória, igaz megveszi aki akarja, de ehhez pofa kell h elkérjenek egy ilyen cuccért ennyi lét. A vietnámot is megnézem h mit kapok a pénzemért, mert zsákbamacskát nem akarok magamnak.

    régen a support nyújtotta a támogatást tök ingyen h vegyék továbbra is a terméküket, kvázi új mapokat adtak ki kedvcsináló gyanánt, ill. ezt lehetett egyfajta reklámnak is tekinteni... és mióta vannak konzolok, új generációs konzolok terjedtek el a dlc-k is, mivel ott másképp nem tudták megoldani a nem túl nagy de nem is pici expansion pakkok árulását - kezdetben - majd mikor már túllőtte magát a "kapitalista rendszer" lett egy marketplace ahol minden szart meg tud/sz/tál venni a simednek akár kalap akár tanga, szép zsíros árakért. Mikrofos át is jött ugye a liveal, ami PC-n szintén létrejött az meg a steam, ami nagyjából u az a marketplace mint konzolon csak PC-n. Én pont ezért nem is támogatom ezt az egész rendszert, mert undorítónak találom, van előnye is de leginkább hátrányát látom: elkonzolosodás - szép szó, sztem mi Pc-sek ezt nem igényeljük, de láthatatlanul ránk erőszakolják... jó mondjuk a warez is hibás a dologban, de leginkább a gyártók! Ez egy ördögi kör, mert ha védelem nélkül adnák a játékot, leszámolva a védelemre költött rengeteg pénzt, máris nem kerülne 10-15kba egy premier cím, hanem csak a felébe/harmadába -> mindenki heppy lenne, nem lenne szükség pocsékul megszerkesztett multi szobákra/lobbykra (cod mw2, avp), ded szerók még mindig élnének és sztem nagy sikernek örvendnének.

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák