Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz onereborn #22604 üzenetére

    ez a "pontagyú" kifejezés tetszett :DD de kül tényleg élményre nem hasonlítható össze a 2 játék, főleg mert az idő elrepült a cod felett, mivel nem fejlődött semmit sem, ez a szint elég lett volna 2004ben, de most édes kevés. Legtöbb gyártó a fizikára megy rá, és bc2ben megtudhattuk milyen is egy szétrakétázott/robbantott házikó, mikor alig hallasz mert felrobbant melletted valami! Akkor csipáknál van esése a golyónak, és a 4 kaszt játéka ami ugyancsak bemutatja h igen is egymásra vannak utalva a csatatéren a katonák.. :K und so weiter :R

    ma akkorát csipáztam én is, valparaisón : ) toronyban kempeltek a sznájperek, mire én is bejöttem csipával, és szedtem le őket sorra headcsattokkal! és a lámák nem tanultak belőle h figyeli az ablakot egy mesterlövész! ugyan úgy onnan lövöldöztek :DDD kellett nevetnem is, rájuk termett egy assault és az ablak mögött csak annyit láttam h szaladgál az ablaknyílásnál egyszer jobbra, egyszer meg balra! és gyorsan lődözi a vakvilágba a gl-jét... ezt máshol homlokra csapással szokás díjazni xD játékban meg egy fejlövéssel :DDD

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák