Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    de jó hogy emlékeztettetek hogy miért nem járok magyar szervere
    nem hiányzik hogy irkáljanak a játékstílusom miatt ami elég érdekes még szerintem is
    használok mindent ember ellen akár közelre is (CG,RPG) , m-com -ot nem nagyon szoktam élesíteni előrenyomulok majd megvárom hogy rám éledjenek a csapatársaim és fedezem őket bármivel ami hatékony
    visszavonulásnál próbálok járművet lopni ha lehet vagy c4 dobálok el és fedezékből nézem mikkor kell robbantani
    védekezés jobban megy mint a támadás bár van olyan pálya és pályarész ahol szeretek támadni
    szerintem támadásnál nagy szerepe van a jó pingnek(ami nekem nincs) mert támadás közbe nehéz észrevenni a nem mozgó védő játékosokat és így sok a egyszerre tüzelés és ott általában a rosszabb pingűek véreznek el hamarabb

    nem tudom hogy nálatok csinálja e de nálam egyre többször felejti el a fegyverbeállításokat
    belépek a játékba és minden alapon van sőt van hogy a M1 fegyver is eltűnik a listából

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák