Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz bullseye #20460 üzenetére

    3 azonos a játékkal kapcsolatban álló dolog amit 3 külön helyre kell írni

    philoxenia: amelyik hszemet kitörölted, abban adtam egy az ehhez a tech dologhoz hozzá kapcsolódó 5letet, de ezek szerint el sem olvastad mert nem is nyugtáztad h most jó e vagy sem. Am ez volt: lehetne gta4 topik 1hsz mintájára uígy létrehozni ide is egy olyat ami a játék főbb dolgait foglalja össze (+ a gta4 topik címe: GTA IV - Olvasd el az első hozzászólást, mielőtt írsz!). Talán ezek után nem lenne szükség ilyen különálló részre, csak mert ha az a topik ott lesz ide szinte senki nem teszi be a lábát max az aki kérdez, aki válaszolna az meg ott, abból a topikból ki nem teszi a virtuális lábát, mert minek ha ott is meg tudják beszélni a játék sajátosságait... egy szó mint száz, zsákutca.

    Arra sem válaszoltál h ez az 5let most magadtól jött vagy valaki felhozta neked mint egy alternative megoldást mert "az én kutyám megdöglött, dögöljön meg a szomszédé is" alapelven, az illető tudja kire értem ezt itt most (hozzászólásait olvasva még mindig burkoltan de írja a nemtetszését az off rész ellen), ill. magadtól jöttél ide be vagy valaki behívott?! csak mert ez a topik eddig nagyon szépen "üzemelt" és mindezt furcsának találom

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák