Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz WhiteWalker #19824 üzenetére

    nekem 8megabit/512, ebből van meg a 6,8/412, ha a feltöltésem lenne legalább 2 megabit nem szólnék egy büdös szót sem, ez a netem 9k, míg a digikábel 3k, és az valami 20/20as:DD

    a gow féle rendszerekkel is az a bajom h elmennek konzol irányba :s totál azt a rendszert építik ki manapság sok játéknál :s mw2 jó lett volna ha nem lobbys, avp3 szintén, gta4 lagzik mert a szerver valahol a f*szba helyezkedik el, több 1000 kilométerre tőlem :s saját gépemen már nem is tudok szervert csinálni a legtöbb játéknál és ez nem vmi előnyös. legnagyobb probléma sztem itt a warezzal van, lehet nem lenne ilyen védelem a multikon sem ha az emberek becsülettel megvennék a játékokat (elég lenne beírni a keyt, mint pl cod4nél), ill. a konzolok is iszonyat beleszóltak ebbe az egész dologba sajnos... pedig mindenki tudja h pc's ág a húzó, és a legjobban tejelő, ezt napokban olvastam is valahol, ebben rengeteg gempa van... ha valóban 250es pingel játszana az ember azt eléggé megérezné még egy 70éves nagymama is :)) itt valami delag van a dologban, ami szinkronba hozza a lövést a találattal... látszik is h nem tökéletes, de messze jobb mint a delag nélküli 250ms, de ahhoz hogy az ember tényleg a legjobb tudását hozza ki a játékból ahhoz kell egy alacsony interruptú kapcsolat, mint mikor sumáher ezredmásodperc pontossággal lefutja az időmérő edzést :))

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák