Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz bunfi #19582 üzenetére

    én továbbra is xfireként fogom akkor is nevezni, amúgy is elég idióta az új elnevezés :s

    am most jött egy izmosabb addon quake live-hoz. már kezdtem megörülni, leszedett valami 200megát, mire nézem a browsert, semmi új map! látom haverom játszik egy új pályán, és alatta a hírt miszerint ha akarom használni az új mapokat fizessek 2$/hó h tudjam, ha egyéb plussz extrákat is akarok mint pl a saját szerver indítása, 4 $. Igaz ez még nem is lenne sok pénz, de egy olyan dologért fizetni amiért eddig nem kellett és ráadásul ez lesz a mai világban egyre inkább elterjedtebb :s húztam a szám szélét! és azon gondolkozom h abbahagyom ezt az egész böngészős livozást. Hányhatnékom van ettől ami manapság zajlik. Régen supportként jöttek az official mapok, nem pedig pénzért dlc néven! Amúgy is az egész live ingyenesnek indult. És hogy még élvezhetetlenül lagzik is, köszi nem. Tudom sokan nem értenek velem egyet, azoknak javaslom ha akarnak fizessenek az ilyenekért mint a wowosok, de én soha nem fogok! Kb mint anno a havidíjas call of duty... hehe ki tudja talán a közeljövőben meg is éljük ennek az eljövetelét :/

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák