Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Gonz0 #19458 üzenetére

    innen nem utált ki titeket senki, ha még most sem esett volna le mod is látta az irományaitokat, melyek szépen tükröztek iróniát jónéhány emberrel szemben, ennyi történt, csak hogy vázoljam a tényeket... és ezt felhozni ilyen formában már megbocsáss, pont ezért volt zárva ez a tipik (is) 1 napig uh légyszi fejezzük ezt itt be, köszi, gabipaci ez rád is vonatkozik, az h egyetértesz vele nem kell mindenki tudomására hoznod, csak mert ez is picit olyan bökdösődő...

    ha továbbiakban sem tudtok érdemben hozzászólni sztem akkor ne is gyertek ide be, igaz ezt nem én döntöm el

    ja és gabi nem én hívtam a modit, ill sztem itt senkinek sem volt beleszólása a történtekbe mielőtt még azt hinnéd, sztem ezt joggal lehet a 22es csapdájának nevezni...

    voltam ma reggel egy szerón, és a heli nem "halt" bele 2 tank teli találatba :) mintha falsh sebzést kapott volna, és csak füstölt, pedig a levegőben kapta az áldást :)) sztem lag miatt lehetett, egy része elveszett a sebzésnek valszeg

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák