Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #19077 üzenetére

    a másik,amin gondolkodtam,hogy ha meg lehet oldani,kaphatna büntetésként a cg-s vagy az unatkozó sniper x idei spottolást....a killt úgyis megoldja az ellenfél.nem tudom,milyen akciókat és figyeléseket támogat a szerver,van erről valami lista?
    Küldted nekem azt a c-nyelvű plugint,még lehet barkácsolni is lehetne valamit,mondjuk az emlitett killstreak-plugin felhasználásával,csak finomitani,hogy mit számoljon...
    A másik,hogy meg kellene tudni,hogy képes-e a játék megkülömböztetni azt,hogy ki hal meg járműben és ki nem...
    Rögtön monitorozható lenne az,hogy a cg milyen körülmények között ölt.
    Sőt talán ez most is megoldható lenne,mert ugye járműves kill esetén a cg-t használó ember kap a járműelpusztitásért is pontot,és mivel a rögzitett lőállásokat is "járműnek" veszi a játék,simán meg lehetne nézni,hogy a cg-killnél történt-e egyidőben járműpusztulás is,avagy nem.
    Itt be lehetne határolni,hogy x járműmentes ölés pl.cg-vel figyit,majd kicket érjen,hogy beleférjen pár kényszerhelyzet is,avagy becsúszik olyan is sokszor,hogy az ember bár tankot lőne,de mégis,ha nincs tracer,és rálát,azért szivesen odadurrant a tankot szerelő engik közé előszöris :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák