Új hozzászólás Aktív témák

  • eugabesz

    őstag

    Egyébként nagyon enyhe kis szabályaitok vannak...Nálunk ilyenek azért nincsenek,mert nincs kedvem az admin-progit lesni a játék helyett.
    Ha valaki randalírozik a főbázison,azonnal ban,végleges.Ha valak káromkodik,mint a kocsis,megsérti a másikat ban,azonnal és végleg.
    Hogy esetleg kiürül a szerver?Na és?Visszaadom a bérlést oszt jóccakát.
    Nincs 3 nyelvű szabályzat,le van írva a bejelentkezési képernyőn oszt jó napot!
    Aki meg egymás felmenőit szidja,arra nem kell szabály.Sem figyelmeztetés.
    És igen,nálunk is van csipakorlát (4),de csakis figyelmeztet,ne használd kérlek,aztán ennyi.
    Én sem tartom/tartottam jó megoldásnak az azonnali halált az 5-dik csipának.
    Néha egész jó játék is ki tud alakulni a szerveren így is ,néha meg nem.Ez az ilyen tipusú szerverek átka.A sok szabály mindig is a játék rovására ment,s ezen nem változtat senki,sőt,semmilyen jól működő admin progi.
    Egy jól működő admin program tudja a mappokat váltani,látni a pályát a játékosokat benne,vezérli a szerver működéséhez elengedhetetlen szabályokat (kill cam stb.) oszt jó éccakát.Semmi többet nem ÉRDEMES elkövetni vele.Tapasztaltam,nem a levegőbe beszélek higgyétek el.

    http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

Új hozzászólás Aktív témák