Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bunfi #18912 üzenetére

    erről is szerintem...
    Szerintem sokkal jobb volt,amig admini feügyelet volt,akkor is kirepült,aki nem kellett.
    Csipáznak a hegyről?Igy jártak,felmentünk és lekéseltük őket,kész.Bukják a kört?az ő bajuk+tanulnak a killcamból,hogy a kukkeren kivül is van élet.
    Nagyobb baj,hogy mostmár admin sem jár fel,és nem látom megoldásnak,hogy ez lerendezhető azzal,hogy van egy autoadmin.Kicsit többről szól ez.Tényleg jó kérdés,hogy miért nem megy fel még az admin sem játszani,mertha felmenne,akkor is rend lenne.
    De nem alternativa,ha a közösség fontos.Nem tartom magunkat normális esetben egy vállránditással egy hülye programra lecserélhetőnek,mert akkor tulajdonképp hol is a társaság,akit ELSŐSORBAN ki kellene,hogy szolgáljon a rendszer?No,ez a nem mindegy.
    És furcsállom,hogy ilyen későn tűnik ez csak fel,hogy jééé egész du nem láttam se PH,sePHAdmin prefixű embert a szerón,vajon miért van ez? :U
    De hurrá,rend van.
    Du többször ment a csetben,hogy egyesek arcon gl-eznek... a kutya nem avatkozott be.
    Én rászóltam a kedvenc panaszkodónkra,hogy miért játszik,ha semmi nem tetszik?kábé ennyi volt...többhöz már kedvem se volt.
    És valóban volt olyan hogy a 2 szerveren lézengett 4-5 magyar,és az is idegen...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák