Új hozzászólás Aktív témák

  • petXYZW

    tag

    Tegnap este játszottam a vLr szerveren HC RUSH ARICA HARBOR ill. rögtön utána a PH! I. szerveren SC RUSH ARICA HARBOR.

    Újra igazolva láttam, hogy a játék hevében nem érzek különbséget HC és SC között.

    -vLr szerveren szerintem nagyobb káosz volt. Illetve valami "[jcsr]KL-atya" :) folyamatosan panaszkodott és fikázta a játékot, majd a HC-t.

    -A PH!-n jobb játékélménnyel találkoztam, de ez valószínűleg meglenne a vLr-n is csak ott talán nehezebben vettem fel a játék ritmusát.

    Ha jól emlékszem mindkét szerveren az utolsó körben - addigra sikerült alkalmazkodni - 8. lettem vLr - K/D - 21/21 a PH! - K/D - 20/18, tehát nem jött ki a különbség HC vagy SC.

    Volt egy figura "greeny" aki a PH! szerveren kb. 3x ölt meg CG-vel, egyszer teljesen nyílt terepen kb. 10m távolságból. Fent gubbasztott a második pályarész bejáratánál, és onnan osztotta a CG-t, ha nem csak 4 sniper lett volna engedélyezve nem sokáig tette volna. :)

    Szerintem az ARICA HARBOR pályán nem akkora probléma ha több a sniper, de ez csak egy vélemény.

    Az SC-vel kapcsolatban:
    -1 tár UMP-45-ből elég volt 2 emberre.
    -1 tár STG-77 aug-ból 3 emberre. (valószínű egymás mögött álltak :) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák