Új hozzászólás Aktív témák

  • Jhonny06

    veterán

    válasz gabipaci #18207 üzenetére

    Ezt baromság így kijelenteni, hogy nem csapatjátékos. Sok esetben többet segít, mint bárki más. Én gyakorlatilag mindig sniperrel vagyok, és? Nem érzem magam kevesebbnek, vagy olyannak, aki nem segít. Már ott elbukik a dolog, hogy mindenki azt hiszi, hogy én messziről lövöldözök értelmetlenül, bezzeg amikor kiszedem a dzsip tetejéről a géppuskást és ezzel megakadályozom, hogy végigszántsa a fél csapatot, akkor senki nem mondja, hogy de jó, hogy ott voltál. Vagy az ellenség snipereit ki más tudná kilőni? Ha nem haladunk se előre se hátra, akkor kb. senki más.

    A CG/RPG tiltás kapcsán pedig félreértettetek, szerintem teljesen fölösleges ez a fajta korlátozás (a sniperessel maximálisan egyetértek, by the way). Ha járműre vadászok és véletlenül ott terem előttem valaki, akkor nem fogok azzal foglalkozni, hogy más fegyvert vegyek elő és emiatt hadd ne érezzem már magam szarul, meg ki vagyok kickelve, vicc.. ezzel az erővel gránátvetővel/helikopter rakétáival/tankkal se lehessen megölni senkit, azokat se gyalogosok irtására találták ki, ha ez akar a koncepciótok lenni, mert tényleg nem értem..

Új hozzászólás Aktív témák