Új hozzászólás Aktív témák

  • lala42

    őstag

    válasz mackosajt #17757 üzenetére

    Dehogy sértettél meg. :N Minden vélemény fontos. Semmi sértő nincs a hsz-ben. :N

    Voltam én többfajta szerón is. (megjegyzem a PH-s és néhány ID3-net, ha jól írom) volt a legjobb. A csapatmunka is ezeken a szerókon volt - eddigi megitélésem során - a legjobb. Azt is megfigyeltem,hogy a legtöbb esetben, de-du, amikor még nincsennek fent a PHs-ok, akkor el szokott szabadúlni a pokol, de amint átvesszük a hatalmat ;] perceken belül rendeződik a játékkép. Volt valamikor egy esetem, még az elején,hogy valaki nagyon "tudott". Neve nem fontos, mert nem is jegyeztem meg - jelentéktelen személy volt - de itt a topikban is vita volt,hogy csíter-e, vagy sem. Nos akkor rászóltam, ill. írtam,hogy "Te gyerek! nem lesz ez így jó" Akkor kilépett és azóta sem láttam itt a PH-s szerón.

    madgie

    Jó az elképzelés. Sok dologra megoldás lenne. Pl. CG, Mortar, Esztelen lövöldözés. Valszeg jobban meggondolnák az emberek ezek használatát. :U :R

    Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

Új hozzászólás Aktív témák