Új hozzászólás Aktív témák

  • r-chee

    őstag

    válasz sh1fty85 #17302 üzenetére

    Talán az volt a hiba, hogy eldurrant az agyad. Ha lelőnek CG-vel (akár többször is), nem kell Neked is azt tenned, mert lehet, hogy Te fázol rá a végén.
    Az admin csapatában ezt meg azt lehet duma pedig elég fárasztó már. Egy admin nyílván könnyebben felfedi a szabálytalanságokat, ha az ellen csapatból pl. folyamatosan CG-zik vagy baserape-el valaki, mert biztosan találkozik szemtől-szembe az illetővel meg a killcam-jével. Saját csapaton belül nehezebb sztem kiszúrni a bűnöst. Aztán ki tudja...

    Tegnap este Valparaíso-n, miután panasz érkezett chat-be egy, a csapatomban lévő, Pimmeh nevű holland srácra, hogy folyamatosan CG-zik, kidobtam squad-jából egy oroszt és beszálltam közéjük. Követtem a srácot a terepen, figyeltem ráspawnolás közben is. Ki nem találjátok: mindig a Bradley-re ment. Előfordulhat, hogy volt véletlen találata emberre, de ahogy figyeltem, nem direkt emberek ellen ment.
    És hadd jegyezzem még meg, mialatt követtem/figyeltem, tucatszor lelőttek, mert nem az ellenre koncentráltam, hanem ott bukdácsoltam a srác körül, hogy mikor fog emberre lőni rakéátavetővel. Nem lőtt emberre, de én hullottam, mint a légy. Tisztára megérte a művelet. De akár hagyhattam is volna a francba, koncentrálhattam volna csak az ellenre...

    Mellesleg ég veled!

    [ Szerkesztve ]

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Új hozzászólás Aktív témák