Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz datango #15879 üzenetére

    NO ez a legviccesebb dolog,amit mostanában olvastam...Játszottál te már multit korábban szervereken?Amióta lehet szervert bérelni,azóta van az,hogy az admin azt tesz ki,akit akar,ha ő játszani akar,sőt akár jogellenesen válthat pályát is,avagy újrakezdetheti az adott kört is a piszokja,bizonyám...
    És egyébként én adok 99%-ot,hogy az admintársaim is 20 kivárják a szabad helyet inkább,örülve,hogy jó sokan játszanak,minthogy helyet csinálnának maguknak,de pl.én még sosem kickeltem hely miatt embert.
    Pedig én sem tudok túl sok időt játékkal tölteni,tök jogos lenne,hogy hogyha van egy órám gémelni néha,akkor nem akarok a fizetett szerveren negyedórát refreshelgetni.
    Egyszerűen elképeszt néha,hogy az emberek mennyire félretájékozottak tudnak lenni,hogy mennyire egyoldalúan képesek nézni a dolgokat,és szűrőzni a nekik megfelelő infókat,a többiről tudomást sem véve...
    ÉS ez alapján,ahogy irsz,nyugodtan mehetsz legközelebb olyan szerverre,ahol örülnek a "jogászkodásodnak",van 6000 másik,nagy a világ,tök felesleges volt ezért beregelned,hogy jól megmondhasd,mert A KUTYÁT NEM érdekli,mit hordasz itt össze.
    Menj,pereld a Dice-t,miért vágnak ki maguktól a szerverek,miért lagol,stb,avagy miért kell a drága userekből pár ilyen marhának,mint mi,plusz PÉNZT,IDŐT,TÜRELMET áldozni,hogy az átlagemberek játszhassanak.
    És tudod,sokan inkább megköszönik,hogy megtehetik,hogy felmenjenek és jó meccseket toljanak ezen a k...ög adminokkal teli szerveren.Neked nem muszáj,csinálj nyugodtan egy jobbat :R
    Egyébként a PH-s arcok átlagéletkora 25-30 év,megsúgom.Én pl.31 vagyok,jópáran,pl.Gabipaci is,családos,gyermekes ember.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák