Új hozzászólás Aktív témák

  • Gripper

    tag

    válasz wayneso #15162 üzenetére

    Üdv!

    Nos a Veteran ranghoz az alapvető, hogy legyen egy a Battlefield sorozathoz kapcsolódó játékod. Ezek lehetnek PC, PS3 illetve XBOX360 verziók.
    Vegyük pl hogy megvan/megveszed a Battlefield 1942 War Anthology-t. Amiben benne van a BF1942 plusz a Road to Rome és a Secret Weapons of WWII kiegészítők. Ha ezeket beregisztrálod a Veterans oldalon akkor figyelembe veszi a BF1942-t viszont a kiegeket nem. Erre még nem jár rang mert a Veteran rangot az n-1 képlet alapján számolja a Veterans oldal.
    Ami azt jelenti hogy minimum 2 db BF játékodat(a kieget nem számolja) kell beregisztrálni az 1-es ranghoz. Viszont jó hír hogy a PC és konzol verziókat külön számolja.

    Vegyünk engem. Nekem a rangom jelenleg 5-ös de láttam mar 9-est is.
    Az 5-ös rang a következőkből adódott össze:
    Battlefield 1942 War Anthology(BF1942 +kiegek) 0 Veteran rang
    Battlefield Vietnam(nincs kieg) 1
    Battlefield 2 (1 kieg meg 2 booster pack (mai nevén DLC)) 2
    Battlefield 2142 (Northen Strike DLC) a mai napig nem tudtam beregisztrálni úgyhogy ez nem ad pontot
    Battlefield Heroes ingyenes, elvileg ad pontot
    Ez eddig mind PC
    Battlefield Bad Company PS3 3
    Battlefield Bad Company 2 PC 4
    Battlefield Bad Company 2 PS3 5
    Tehát látszik, hogy elvileg 8-1= 7-es a rangom de a Veterans oldal egy kissé xar.

    Tehát ha legalább 1-es Veteran akarsz lenni, hogy élvezhesd pl az M1 Garand halálos pontosságát az ellenségen :)) , akkor kell egy Bad Company 2 plusz a fentiek közül valamelyik beregisztrálva a Veterans oldalon.

    Remélem segítettem valamelyes eloszlatni a ködöt a dologról. Ha esetleg még lesz kérdésed írd meg privátban, ha tudok válaszolok.

Új hozzászólás Aktív témák