Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #14579 üzenetére

    Én csak annyit kérnék,hogy legyen már egységes a szabályzat élőben és R-Chee oldalán is.Nincs bajom a CG full tiltással a Nelsonon sem,stb...de akkor ez legyen kint,én is eszerint voltam,hogy szóltam,aki full alkalmazta,de azt sem jó megkapni,hogy miért nem szólok,mert az előző adott mapon valamelyik admin valamiért szólt...
    Megmondom őszintén,bár nagyon ritkán cg-zek eleve(Nelsonon meg medicelek),de én pl.nem szoktam szólni a nem notóriusoknak,hacsak nem emlegeti valaki,hogy nagyon használják,elfogadom,hogy becsusszan 1-1 ilyen kill is,főlegha látom,hogy amúgy bontogatják a házakat.
    Egyébként az RPG-vel nem tudom,bug-e,de számtalanszor járok úgy,hogy kilövöm a 4 raksit a tracelt tankra,nem akad el a lövedék semmiben,mégse robban a tank,és nem kapok sebzést se.Pedig felülről is hatni kéne 4 RPG-nek azért.Viszont CG-vel ilyen nem jellemző,az működik.RPG-vel is jó a manuál oldalról,2 raksi és pusztul a a tank,ha fullos is.
    :F
    az AT4 meg lassú és nem traceres,házra lőve meg hiába omlik a fal,a mögötte levőt nagyon ritkán viszi el.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák