Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Źşë' #14336 üzenetére

    Igazad van...Én is kiléptem ma. :(

    "a lehetetlen helyzetek, jaja, én is azt mondom h nem lenne bajom ha úgy lőnének ki h az teljesen érthető, de elég sokszor nem tiszta az egész!"

    Egész egyszerűen, nem tudom sokszor, hogy hitbox hiba van, vagy cheat. Sokan direkt visszaveszik a grafikát, és tök más pl. nálam DX10-be fullon egy füstgránát, és más látvány lesz nála, mert ugye ki lehet kapcsolni. A növényzet dettó. Nálam olyan élethű, hogy sokszor a lapuló ellent se veszem észre, úgy beleolvadnak. De ha ez is vissza van butítva, már más a helyzet és a másik oldalon az előny. És itt még csak azt feltéleztem hogy grafikai mutyizás van...cheat-ről még szó se esett. :U
    Meg kellene tudni oldani 2010-ben egy MP játékot úgy, hogy egyenlő esélyek legyenek.
    A füstöt, növényzetet, és egyéb az ellenség dolgát megkönnyítő grafikai módosítást ne lehessen állítani. Max. akinek nem bírja a gépe az vagy visszaveszi a felbontást, vagy nem játszik vele. Lehet hogy ez most köcsögség, de hihetetlen, hogy a játékostársadalom "X" százaléka képtelen korrekten játszani, és e miatt a többségnek elrontják a szórakozását. Vagy grafikai mutyival, vagy cheattel. Simán megoldható lenne, hogy bizonyos dolgokat ne lehessen állítani, mert handicap az ellenségnek. Mert meg ne magyarázza nekem senki hogy kb. Marksman 120-130 távolságból, én, mint futó, folyamatosan mozgásban levő ellenséget, ki tudjanak szedni headshot-tal, mert úgysem fogom elhinni, főleg úgy hogy olyan a golyó röppályája, mintha parittyából dobtam volna. Ilyen nincs. Persze véletlen lehet. De több véletlen egymás utánban nincs. Főleg nem GOL, M24, M95 fegyókkal. Az hogy megsebez közelebbről, és utána pisztollyal leszed, az okés, és reálisnak mondható. Az hogy sorozatfosó roham csipa fegyókkal ölnek meg, az is egy dolog, és nem is ágálok ellene, csak azért van egy határ...Nagyon közel állok hozzá, hogy visszamenjek Crysis Wars-ba. Ott ilyen idegeskedés, és anomáliák nem voltak. A SCAR rohampuska, és nem tudnak kiszedni a pálya másik feléből, még nagy zoom-os távcsővel se. A GAUSS ami a legjobb sniper fegyver (részecskegyorsítós), és nagyon kiszámíthatóan lehet lőni vele. Felsőtest találatnál általában halál van. Van egy távcsöves golyós puska is, ebből 2 találat kell a halálhoz, kivéve ha headshot van. Persze nem "U" alakban lő. :U
    Én biztos nem fogom BC2-ben visszavenni a graf-ot azért, hogy jobban szerepeljek. :U
    Előbb fogom letenni a játékot, mint a grafikát visszavenni, hogy így jussak előnyhöz.

    Eddig komolyan vettem a játékot, és a fejlődést, de most már kezdek egyre komolytalanabbul hozzáállni. Nem motivál az előrelépés, mert nem érzem fair play-nek a játékot ill. a körök egy részét. Azt találtam ki, hogy amikor sanszos hogy nem tiszta a játék, egész egyszerűen kilépek. Crysis Wars-ban is ezt alkalmaztuk, és működőképes volt. Sajnos itt is ezt kell. :F
    Még mielőtt megvádoltok, hogy a jobbakat meggyanúsítom hogy csalnak...amikor Clan Wars volt, és kikaptunk a sokkal jobbaktól, nem éreztem semmi ilyet, pedig a K/D arányunk csapnivaló volt. Mégis korrekt küzdelemnek éreztem. Ezt a korrektséget hiányolom a public körökből is.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák