Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz r-chee #14088 üzenetére

    nem.remekül lehet körülvágni a programmal,akár a hátteret is ki tudom cserélni,stb,max annyi,hogy mindez persze nem 5 perc,de szerencsére birkatürelemmel áldott meg a Jósors a pixelvadászathoz.Ráadásul jól jön a 24colos full HD moncsi is a dologhoz az orrom előtt :DCsak arra kellene figyelni,hogy aki képeket csinál,jó lenne,ha vagy 1 ember nyomná,vagy mindenki azonos felbontásban(logikusan full hd,vagy jobb,hogy ne legyen aztán eltérés.Bár a grafikai beállitások miatt a legjobb lenne,ha valaki full HD,DX11 maxon tudná elkövetni,hogy a legjobban mutasson.Gond lehet,ha valaki más képén pl.más részletességgel,vagy akár más videokarival(ati-nvidia) megy a több kép,mert akkor pl.másképp néz ki az árnyék,ilyesmik.
    De ezt majd megvitatjuk sztem.
    Én szavazok egynek a Laguna Presa-ra,ami szép,mozgalmas,erdős,de nagy map,ott könnyen lehet találni mindenféle tereptárgyas,vizes-hegyes,stb hátteret.

    Esetleg lehetne házifeladat,hogy aki úgy érzi,tud jó helyet,nyomhatna rá egy printszkrint,és könnyebb lenne esetlegesen megszavazni képek alapján.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák