Új hozzászólás Aktív témák

  • jean

    csendes tag

    A tegnapi CG-s témához kapcsolódva , én személy szerint azt látom,hogy itt köztetek is nagy az egyet nem értés CG ügyben , mert néha azt látom ,hogy server üzenetben kértek meg minden játékost ,hogy ne használjon cg-t ember ellen , utána meg azt látom ,hogy az adminok is Cg vel rohangálnak és nem csak véletlenül lőnek képen 1 méterről . Nekem összesen 3 killem van CG-vel mégis jól érzem magam a szervereken , ha tank jön arra a legjobb az rpg , szóval ha valakinél CG van én abból már úgyis tudom mire kell neki . Az utóbbi időben mióta SG-n is próbáltam favorizálni a szervereteket egyre több klánost látok feljönni , kár lenne ezt azzal elrontani ,hogy az adminok tojnak bele a saját szabályaikba . Vagy akkor ne tiltsátok a Cg -t ember ellen és akkor megígérem ,hogy többet mi se fogunk "sirni" miatta , csak ez kicsit káoszos ami most van ,hogy ha bizonyos adminok vannak fenn akkor tök szuper a játék és , béke van , mások meg eltűrik a Cg-zést sőt még ők is azzal tolják . Nah nem akartam beleokoskodni a dolgaitokba csak ez már ki kívánkozott . Üdv .

    jcsr.Jean

Új hozzászólás Aktív témák