Új hozzászólás Aktív témák

  • gabipaci

    addikt

    Jesszusom milyen lavina indult már el megint.
    A dolog úgy nézett ki, hogy fent voltam Mackóval egy szobában TS-en.
    Az adminprogramon keresztül láttam a 31/1-es statot, átléptem a nagyobb létszámú szobába, és kérdezősködtem a témában.
    Megpróbáltam beszélgetést kezdeményezni Hitmanal, amit biztos hogy látnia kellett, mert nem halt meg közben egyszer sem (...) és válaszra sem méltatott.
    Atya, arra kérlek, tolmácsold felé az üzenetemet:
    Nem érdekel, hogy ekkora jó játékos, vagy csal, vagy kempel, jelentkezzen bajnokságra, és ott májerkodjon (lehetőleg lanpartyn, de előtte kössön biztosítást kéztörésre). A többség nem akar Vele játszani, és én ezt szem előtt tartom. Nem szeretném, hogy egy ember miatt ürüljön ki a szerverünk. Lehet anyázni, vagy vitatkozni, de lehetőleg privátban, hogy ne szennyezzük tovább a topikot ezzel a témával.

    A TS témában: Senk ne menjen át a másik oldalra, felesleges. Tényleg fel van fújva a dolog! Ha valak önfeláldozó akar lenni, megteheti, és ha szól valakinek ts-en, hogy ugyan gyere már Te is meg Te is, nem hiszem hogy elküldik a francba.

    Ma már én is szeretnék játszani, mert mióta víz van a VGA-n (is) be sem kapcsoltam a game-t.

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák