Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Doki-HUN1978 #10852 üzenetére

    Ez számomra evidens. :B :R Ha véletlenül HC-re tévedek (manapság ez egyre ritkább), az "ujjam" amúgy is rááll, mintha a "Q"-ra lenne ragadva! Ugyanis, sokan szintén nem gondolkodnak, és nem használják. Csakhogy, van egy nagyon fontos tulajdonsága (ha éppen rendesen működik persze, mert van, amikor nem jelöli, pedig nyomom azt a nyomorék "Q" gombot). Tehát, ha nem szúrod ki szemmel az ellenfelet, mert rejtőzködik, és nagyon-nagyon bele olvad a háttérbe, a Q-val "láthatóvá" válik!!! Persze, lehet, HC-n ezt most le kellene tesztelni (pach óta nem voltam HC-n), de normálon müxik, és én nem sajnálom, ha más lövi le! NEM vagyok irigy! :R Ráadásul ha tankot jelöl az ember, azzal a társai életét, meg a sajátját is mentheti, mert van, ahol számít, mennyiszer fordul fel az ember, rendszerint támadó oldalon. Tehát, engem nem érdekel, akkor is jelölök, mindegy milyen szeró. :R
    Kivéve, a tankjaimra! ;]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák